Property Sale
Sale
$375,000
To:
Sq Ft1,820DeedBook 3830, Page 49
To:
Year Built: 1950
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,813 | +1.3% |
| 2024 | $9,683 | +9.5% |
| 2023 | $8,840 | +10.6% |
| 2022 | $7,996 | +3.4% |
To:
Year Built: 1950
93-95 Lenox Ave
Residential
210-212 Elberon Ave
Residential
169 Edmund Ave
Residential
177-179 Arlington Ave
Residential
56-58 James St
Residential