Skip to content

118-120 E 16th StPaterson, NJ 07524

Last Sale Date
Mar 17, 2021

Property Information

Block2106
Lot20

Sq Footage---
Acreage0.09

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$53,000
90%
Improvement Value:$5,600
10%
Total Assessment$58,600

Sale
$0