Skip to content

122-132 E 16th StPaterson, NJ 07524

Last Sale Date
Jun 14, 2024

Property Information

Block2106
Lot21
Qualifier---
CountyPassaic
MunicipalityPaterson City
Tax Map Page---

Building Details

Building Class---
Description1 B
Dwellings---
Zoning---
Sq Footage6,080
Acreage0.34

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$176,900
37%
Improvement Value:$300,000
63%
Total Assessment$476,900

Sale
$0