Property Sale
SaleMulti
$50,000
To:
Sq Ft1,273DeedBook 130, Page 335
To:
Year Built: 1870
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,158 | +3.9% |
| 2024 | $4,001 | +9.5% |
| 2023 | $3,652 | +7.2% |
| 2022 | $3,407 | +1.0% |
To:
Year Built: 1870
90 N Main St
Residential
51 Holsman St
Residential
74-76 Clinton St
Residential
59 Holsman St
Residential
80 Clinton St
Residential