Foreclosure Case F-013574-13
Closed
Type: Residential Mortgage Foreclosure
Disposition: Dismissed Rule 1
To:
Year Built: 1900
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,047 | +3.9% |
| 2024 | $9,669 | +9.5% |
| 2023 | $8,827 | +7.2% |
| 2022 | $8,233 | +3.1% |
To:
Year Built: 1900
120-122 Keen St
Residential
88 Mercer St
Residential
94 Highland St
Residential
506 River St
Residential
27-29 N 3rd St
Residential