Skip to content

198 12th AvePaterson, NJ 07501

Last Sale Date
Feb 25, 1982

Property Information

Block3506
Lot19

Sq Footage---
Acreage0.06

Owner Mailing

Street---
City / State / ZIP---

Assessment

Land Value:$15,300
80%
Improvement Value:$3,800
20%
Total Assessment$19,100

Tax History

YearProperty taxesChange
2023$855+7.2%
2022$797+0.0%
2021$797
Property History

No events match the selected filters.