Search
Foreclosures
Tools
Property History
No events match the selected filters.
319 Fair StPaterson City, NJ
Last Sale Price
$1
Last Sale Date
Sep 21, 2022
Property Information
Block3509
Lot41.02
Qualifier---
CountyPassaic
MunicipalityPaterson City
Tax Map Page---
Building Details
Building Class---
DescriptionSUB DIV FROM 41
Dwellings---
Zoning---
Sq Footage---
Acreage0.09
Owner Mailing
Street---
City / State / ZIP---
Assessment
Land Value:$19,700
19%
Improvement Value:$83,950
81%
Total Assessment$103,650
Tax History
| Year | Property taxes | Change |
|---|
Property History
No events match the selected filters.