Skip to content

146-148 Main St(Unit T01)Paterson, NJ 07505

Vacant Land

Last Sale Price
$5,000,000
Last Sale Date
Feb 11, 2013

Property Information

Block4503
Lot14
QualifierT01

Sq Footage---
Acreage0.14

Owner Mailing

Street---
City / State / ZIP---

Assessment

Land Value:N/A
0%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment---

Tax History

YearProperty taxesChange
2024$12,159+9.5%
2023$11,100+7.2%
2022$10,354+0.0%
2021$10,354
Property History

Property Sale

Sale
$5,000,000

To:

DeedBook 2293, Page 121