Skip to content

138-152 Grand St(Unit T01)Paterson, NJ 07501

Last Sale Date
Mar 16, 2023

Property Information

Block4907
Lot2
QualifierT01

Land Value:N/A
0%
Improvement Value:$575,000
100%
Total Assessment$575,000

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$29,296-24.6%
2024$38,832+9.5%
2023$35,450+7.2%
2022$33,066+8.2%
Property History

Property Sale

Sale
$0