Property Sale
SaleMulti
$600,000
DeedBook 4340, Page 203Recorded6/29/2022
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2023 | $2,551 | +7.2% |
| 2022 | $2,380 | +0.0% |
| 2021 | $2,380 | — |
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.