Skip to content

161-165 Barclay StPaterson, NJ 07503

Church/Charitable

Last Sale Price
$150,000
Last Sale Date
Oct 31, 1985

Property Information

Block5507
Lot5

Zoning---
Sq Footage8,129
Acreage0.14

Owner Mailing

Street---
City / State / ZIP---

Assessment

Land Value:$294,700
29%
Improvement Value:$705,800
71%
Total Assessment$1,000,500

Tax History

YearProperty taxesChange
Property History

Property Sale

SaleMulti
$150,000

To:

Sq Ft8,129DeedBook 115, Page 273