Skip to content

193 Spring StPaterson, NJ 07501

Last Sale Date
Mar 9, 2023

Property Information

Block5811
Lot9

Dwellings---
ZoningB-2
Sq Footage---
Acreage0.29

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$99,400
84%
Improvement Value:$18,600
16%
Total Assessment$118,000

Sale
$0