Skip to content

9-43 E 31st St(Unit T01)Paterson, NJ 07514

Last Sale Date
Aug 15, 2022

Property Information

Block8304
Lot2
QualifierT01

Sq Footage---
Acreage1

Owner Mailing

Street---
City / State / ZIP---

Assessment

Land Value:N/A
0%
Improvement Value:$355,700
100%
Total Assessment$355,700

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$18,123+3.9%
2024$17,440+9.5%
2023$15,921+7.2%
2022$14,850+1.0%
Property History

No events match the selected filters.