Property Sale
Sale
$642,000
To:
Sq Ft1,611DeedBook 4370, Page 86
To:
Year Built: 1962
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $12,070 | +4.0% |
| 2024 | $11,608 | +1.2% |
| 2023 | $11,465 | +0.4% |
| 2022 | $11,415 | +2.0% |
To:
Year Built: 1962
43 Larkspur Rd
Residential
63 Normandy Dr
Residential
31 Darlington Dr
Residential
39 Cathy Ann Court
Residential
10 Rutgers Court
Residential