Property Sale
Sale
$100,000
To:
Sq Ft1,382DeedBook 169, Page 14
To:
Year Built: 1953
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,573 | +4.0% |
| 2024 | $9,206 | +1.2% |
| 2023 | $9,093 | +0.4% |
| 2022 | $9,053 | +2.0% |
To:
Year Built: 1953
38 Ashwood Lane
Residential
25 Oakley Way
Residential
356 Valley Rd
Residential
39 White Oak Lane
Residential
74 Valley View Terr
Residential