Property Sale
Sale
$378,000
To:
Sq Ft1,716DeedBook 566, Page 61
To:
Year Built: 1958
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $14,276 | +4.0% |
| 2024 | $13,729 | +1.2% |
| 2023 | $13,561 | +0.4% |
| 2022 | $13,501 | +2.0% |
To:
Year Built: 1958
49 Carol Place
Residential
621 Valley Rd
Residential
19 Tuxedo Dr
Residential
11 Lincoln Place
Residential
14 Chapel Place
Residential