Skip to content

100 Laauwe AveWayne, NJ 07470

Built 1953

Last Sale Date
Jan 5, 2008

Property Information

Block1904
Lot81

Sq Footage---
Acreage16.15

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$3,221,900
62%
Improvement Value:$1,983,200
38%
Total Assessment$5,205,100

Sale
$0

Property Built

Built

Year Built: 1953