Property Sale
Sale
$427,500
From:
To:
Sq Ft1,782DeedBook 3308, Page 226Recorded5/14/2018
From:
To:
Year Built: 1958
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $13,866 | +4.0% |
| 2024 | $13,334 | +1.8% |
| 2023 | $13,103 | +0.4% |
| 2022 | $13,045 | +2.0% |
From:
To:
Year Built: 1958
19 Crane Terr
Residential
11 Oak Lane
Residential
27 Terrace Rd
Residential
52 Terrace Rd
Residential
20 Everett Place
Residential