Skip to content

Peterson Rd(Block 2328 Lot 63)Wayne, NJ 07470

Vacant Land

Last Sale Price
$1
Last Sale Date
Apr 11, 1990

Property Information

Block2328
Lot63

Sq Footage---
Acreage0.49

Owner Mailing

Street---
City / State / ZIP---

Assessment

Land Value:$80,200
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$80,200

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$4,769+4.0%
2024$4,586+1.2%
2023$4,530+0.4%
2022$4,510+2.0%
Property History

No events match the selected filters.