Property Sale
Sale
$715,000
To:
Sq Ft2,677DeedBook 951, Page 62
To:
Year Built: 1986
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $19,770 | +4.0% |
| 2024 | $19,012 | +1.2% |
| 2023 | $18,780 | +0.4% |
| 2022 | $18,696 | +2.0% |
To:
Year Built: 1986
2 Phyllis Court
Residential
26 Wheeler Rd
Residential
23 Torbet Dr
Residential
18 Wittig Terr
Residential
79 Bourbon St
Residential