Property Sale
Sale
$205,000
To:
Sq Ft2,112DeedBook 122, Page 388
To:
Year Built: 1970
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $17,523 | +4.0% |
| 2024 | $16,851 | +1.2% |
| 2023 | $16,645 | +0.4% |
| 2022 | $16,571 | +2.0% |
To:
Year Built: 1970
87 Fieldstone Place
Residential
6 Ashlyn Court
Residential
60 Mandeville Dr
Residential
19 Medford Place
Residential
20 Ellen Lane
Residential