Property Sale
Sale
$475,000
To:
Sq Ft2,210DeedBook 3379, Page 100
To:
Year Built: 1963
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $13,200 | +4.0% |
| 2024 | $12,694 | +1.2% |
| 2023 | $12,539 | +0.4% |
| 2022 | $12,483 | +2.0% |
To:
Year Built: 1963
8 Prince Court
Residential
16 Vernon Court
Residential
28 Mandeville Dr
Residential
11 Brighton Terr
Residential
33 Mandeville Dr
Residential