Property Sale
Sale
$218,000
To:
Sq Ft1,080DeedBook 744, Page 197
To:
Year Built: 1968
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,237 | +4.0% |
| 2024 | $5,998 | +1.2% |
| 2023 | $5,925 | +0.4% |
| 2022 | $5,899 | +2.0% |
To:
Year Built: 1968
1141b Valley Rd
Residential
1165b Valley Rd
Residential
1255b Valley Rd
Residential
1283b Valley Rd
Residential
1161b Valley Rd
Residential