Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1968
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $17,808 | +4.0% |
| 2024 | $17,125 | +1.2% |
| 2023 | $16,916 | +0.4% |
| 2022 | $16,841 | +2.0% |
Year Built: 1968
54 Emerson Place
Residential
26 Garvey Rd
Residential
26 Dixon Place
Residential
13 Baldwin Terr
Residential
93 Old Homestead Rd
Residential