Skip to content

1512 Alps RdWayne, NJ 07470

Last Sale Date
Jun 26, 2014

Property Information

Block2711
Lot84

Sq Footage---
Acreage13.06

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$1,302,700
29%
Improvement Value:$3,242,600
71%
Total Assessment$4,545,300

Sale
$0