Skip to content

18 Kenwood RdWayne, NJ 07470

Last Sale Date
Dec 28, 2021

Property Information

Block2719
Lot32.02

Sq Footage---
Acreage0.56

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$125,600
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$125,600

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$7,468+4.0%
2024$7,182+1.1%
2023$7,101
Property History

Property Sale

Sale
$0