Property Sale
Sale
$445,000
To:
Sq Ft1,599DeedBook 4488, Page 262
To:
Year Built: 1999
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,763 | +6.8% |
| 2024 | $9,139 | +1.3% |
| 2023 | $9,024 | +0.5% |
| 2022 | $8,983 | +2.0% |
To:
Year Built: 1999
216 Four Seasons Dr
Residential
509 Four Seasons Dr
Residential
408 Four Seasons Dr
Residential
608 Four Seasons Dr
Residential
1216 Four Seasons Dr
Residential