Skip to content

25 Power AveWayne, NJ 07470

Other School

Last Sale Price
$1,235,000
Last Sale Date
Feb 26, 1997

Property Information

Block2901
Lot100

Zoning---
Sq Footage42,432
Acreage7.48

Owner Mailing

Street---
City / State / ZIP---

Assessment

Land Value:$954,700
45%
Improvement Value:$1,145,300
55%
Total Assessment$2,100,000

Sale
$1,235,000

To:

Sq Ft42,432DeedBook 149, Page 172

Property Sale

Sale
$2,350,000
DeedBook V 119, Page 27