Property Sale
Sale
$459,000
To:
Sq Ft2,075DeedBook 3868, Page 187
To:
Year Built: 1992
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $12,374 | +4.0% |
| 2024 | $11,899 | +1.2% |
| 2023 | $11,753 | +0.4% |
| 2022 | $11,701 | +2.0% |
To:
Year Built: 1992
3 Harrier Ct
Residential
15 Harrier Ct
Residential
239 Warbler Dr
Residential
167 Warbler Dr
Residential
71 Morning Watch Rd
Residential