Property Sale
Sale
$244,400
To:
DeedBook 4037, Page 62
To:
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,190 | +4.0% |
| 2024 | $5,952 | -10.8% |
| 2023 | $6,670 | +0.4% |
| 2022 | $6,641 | +2.0% |
To:
510-208e Hamburg Tpke
Commercial
510-103e Hamburg Tpke
Commercial
506-204c Hamburg Tpke
Commercial
508-103d Hamburg Tpke
Commercial
506-103c Hamburg Tpke
Commercial