Property Sale
Sale
$249,900
To:
Sq Ft780DeedBook 4247, Page 188
To:
Year Built: 1993
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,892 | +4.0% |
| 2024 | $5,667 | +1.2% |
| 2023 | $5,597 | +0.4% |
| 2022 | $5,572 | +2.0% |
To:
Year Built: 1993
1001 Brittany Dr
Residential
921 Burgundy Way
Residential
1020 Brittany Dr
Residential
908 Burgundy Way
Residential
920 Burgundy Way
Residential