Property Sale
Sale
$384,000
From:
To:
Sq Ft1,804DeedBook 2947, Page 39Recorded12/2/2016
From:
To:
Year Built: 1995
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,155 | +4.0% |
| 2024 | $10,727 | +1.2% |
| 2023 | $10,596 | +0.4% |
| 2022 | $10,549 | +2.0% |
From:
To:
Year Built: 1995
122 Jackson Ave
Residential
25 Leslie Dr
Residential
27 Smith Lane
Residential
66 Valley View Terr
Residential
41 Valley View Terr
Residential