Search
Foreclosures
Tools
Property History
No events match the selected filters.
1559 Hamburg TpkeWayne, NJ 07470
Church/Charitable
Last Sale Price
$1
Last Sale Date
Mar 29, 2021
Property Information
Block3303
Lot11
Zoning---
Sq Footage20,944
Acreage1.47
Owner Mailing
Street---
City / State / ZIP---
Assessment
Land Value:$220,200
11%
Improvement Value:$1,802,800
89%
Total Assessment$2,023,000
Tax History
| Year | Property taxes | Change |
|---|
Property History
No events match the selected filters.