Skip to content

1673 Hamburg TpkeWayne Twp, NJ

Built 1954

Last Sale Price
$1
Last Sale Date
Dec 23, 2010

Property Information

Block3305
Lot5.01
Qualifier---
CountyPassaic
MunicipalityWayne Twp
Tax Map Page---

Building Details

Building Class17
DescriptionCOLONIAL
Dwellings1
Zoning---
Sq Footage3,317
Acreage1.14

Owner Mailing

Street---
City / State / ZIP---

Assessment

Land Value:$121,600
47%
Improvement Value:$136,200
53%
Total Assessment$257,800

Built

Year Built: 1954