Property Sale
Sale
$310,000
To:
Sq Ft1,459DeedBook 550, Page 87
To:
Year Built: 1951
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,442 | +4.0% |
| 2024 | $9,080 | +1.2% |
| 2023 | $8,969 | +0.4% |
| 2022 | $8,929 | +2.0% |
To:
Year Built: 1951
63 Woodhaven Dr
Residential
17 Van Riper Rd
Residential
17 Perrin Dr
Residential
77 Maplewood Ave
Residential
41 Maplewood Ave
Residential