Property Sale
Sale
$470,000
To:
Sq Ft3,292DeedBook 151, Page 296
To:
Year Built: 1996
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $23,481 | +4.0% |
| 2024 | $22,580 | +1.2% |
| 2023 | $22,304 | +0.4% |
| 2022 | $22,205 | +2.0% |
To:
Year Built: 1996
43 Foxboro Rd
Residential
20 Foxboro Rd
Residential
122 Point View Parkway
Residential
16 Foxboro Rd
Residential
109 Point View Parkway
Residential