Skip to content

Iowa RdWayne, NJ 07470

Vacant Land

Last Sale Price
$366,500
Last Sale Date
Mar 23, 2009

Property Information

Block4303
Lot65.01

Sq Footage---
Acreage0.16

Owner Mailing

Street---
City / State / ZIP---

Assessment

Land Value:$14,600
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$14,600

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$868+4.0%
2024$835+1.2%
2023$825+0.4%
2022$821+2.0%
Property History
Sales1

Property Sale

Sale
$366,500

To:

DeedBook 1753, Page 266