Property Sale
Sale
$182,500
To:
Sq Ft2,750DeedBook 128, Page 176
To:
Year Built: 1952
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $17,071 | +4.0% |
| 2024 | $16,416 | +1.2% |
| 2023 | $16,215 | +0.4% |
| 2022 | $16,144 | +2.0% |
To:
Year Built: 1952
165 Mohawk Trail
Residential
311 Indian Rd
Residential
89 Indian Rd
Residential
418 Pines Lake Dr E
Residential
352 Pines Lake Dr E
Residential