Property Sale
Sale
$547,500
From:
To:
Sq Ft2,423DeedBook 2454, Page 296Recorded4/9/2014
From:
To:
Year Built: 1979
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $16,500 | +4.0% |
| 2024 | $15,867 | +1.2% |
| 2023 | $15,673 | +0.4% |
| 2022 | $15,604 | +2.0% |
From:
To:
Year Built: 1979
3 Sundance Dr
Residential
7 Bighorn Dr
Residential
12 Birdseye Circle
Residential
1 Caribou Circle
Residential
8 Clearwater Dr
Residential