Skip to content

Parish Dr(Block 604 Lot 11.X)Wayne, NJ 07470

Last Sale Date
Aug 1, 2022

Property Information

Block604
Lot11.X

Land Value:N/A
0%
Improvement Value:$128,900
100%
Total Assessment$128,900

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$7,664+4.0%
2024$7,371-55.5%
2023$16,560+0.4%
2022$16,487+0.0%
Property History

Property Sale

Sale
$0