Property Sale
Sale
$148,000
To:
Sq Ft512DeedBook 1488, Page 35
To:
Year Built: 1920
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2009 | $2,018 | +5.6% |
| 2008 | $1,911 | +6.8% |
| 2007 | $1,790 | -33.9% |
| 2006 | $2,709 | +226.1% |
To:
Year Built: 1920
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.