Property Sale
Sale
$100,000
To:
Sq Ft1,591DeedBook 168, Page 186
To:
Year Built: 1940
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,671 | +4.0% |
| 2024 | $6,416 | +1.2% |
| 2023 | $6,337 | +0.4% |
| 2022 | $6,309 | +2.0% |
To:
Year Built: 1940
22 Newark Ave
Residential
202 Newark Pompton Tpke
Residential
217 Dorsa Ave
Residential
157 Ryerson Ave
Residential
114 Ryerson Ave
Residential