Skip to content

34 Zambrano DrLittle Falls, NJ 07424

Built 1965

Last Sale Date
Apr 27, 2015

Property Information

Block110.04
Lot11
Qualifier---
CountyPassaic
MunicipalityWoodland Park Boro
Tax Map Page---

Building Details

Building Class17
Description1 B 2G
Dwellings1
Zoning---
Sq Footage2,267
Acreage0.23

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$154,800
41%
Improvement Value:$227,200
59%
Total Assessment$382,000

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$12,786+2.0%
2024$12,541+1.2%
2023$12,396+27.1%
2022$9,756+2.3%
Property History

Property Built

Built

Year Built: 1965