Property Sale
Sale
$295,000
To:
Sq Ft1,326DeedBook 664, Page 6
To:
Year Built: 1953
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,085 | +2.0% |
| 2024 | $9,892 | +1.2% |
| 2023 | $9,777 | +1.9% |
| 2022 | $9,599 | +2.3% |
To:
Year Built: 1953
105 Overmount Ave
Residential
28 Morley Dr
Residential
113 Overmount Ave
Residential
46 Pershing Pl
Residential
43 Lookout Lane
Residential