Property Sale
Sale
$337,800
DeedBook 393, Page 183
Year Built: 2002
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $13,401 | +1.9% |
| 2024 | $13,145 | +1.2% |
| 2023 | $12,993 | +1.9% |
| 2022 | $12,757 | +2.3% |
Year Built: 2002
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.