Property Sale
Sale
$619,156
To:
Sq Ft1,754DeedBook 1777, Page 33
To:
Year Built: 2009
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $15,932 | +2.0% |
| 2024 | $15,627 | +1.2% |
| 2023 | $15,446 | +1.9% |
| 2022 | $15,165 | +2.3% |
To:
Year Built: 2009
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.