Skip to content

Brookview DrLittle Falls, NJ 07424

Last Sale Date
Jan 5, 2024

Property Information

Block56.02
Lot33

Sq Footage---
Acreage5.33

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$985,600
92%
Improvement Value:$86,700
8%
Total Assessment$1,072,300

Sale
$0