Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1950
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,340 | +2.0% |
| 2024 | $11,123 | +1.2% |
| 2023 | $10,994 | +1.9% |
| 2022 | $10,794 | +2.3% |
Year Built: 1950
72 Ridgeview Dr
Residential
83 Ridgeview Dr
Residential
79 Brookview Dr
Residential
66 Ridgeview Dr
Residential
97 Grandview Dr
Residential