Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1966
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,885 | +2.0% |
| 2024 | $10,673 | +1.2% |
| 2023 | $10,546 | +1.9% |
| 2022 | $10,350 | +2.3% |
Year Built: 1966
3 Hazel St
Residential
355 Rifle Camp Rd
Residential
178 Haverhill Ave
Residential
172 Haverhill Ave
Residential
88 Whittaker Ave
Residential