40 Penn St, Penns Grove, NJ 08069
- GIS PIN
- 1708_53_17
- Tax Map Block
- 53
- Tax Map Lot
- 17
- Property Class
- Residential
- Year Built
- 1955
- Municipality
- Penns Grove Boro
- County
- Salem County, NJ
- Land Assessed Value
- $12,900
- Improvement Assessed Value
- $45,300
- Total Assessed Value
- $58,200
Skip to content